Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
BOSS

ПАЛТО

Шифра на артикл: 50514605-260
27.990 МКД
27.990 МКД
27.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 54% ПАМУК 40% ВОЛНА 5% ПОЛИАМИД 1% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67015983-05
7.990 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67015987-08
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001733
8.590 МКД
Големина
46
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001721
8.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001705
8.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GM3YN15 WFKQ0 G1CA
7.693 МКД
Заштеда -30%
10.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67020636-08
9.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
27.990 МКД
27.990 МКД
27.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1