Барај
%
×
Okaidi new collection
КРЕМ
КРЕМ
КРЕМ
КРЕМ
КРЕМ
КРЕМ
КРЕМ
КРЕМ
КРЕМ
КРЕМ
DAN JOHN

КРЕМ

Шифра на артикл: DJ001705
Isbn: XUNG80-3027-SCAPANNA
8.590 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 55% ЛЕН 45% ВИСКОЗА