Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
DAN JOHN

ПАЛТО

Шифра на артикл: DJ001733
Isbn: XUNG22-1329-VNXBEIGE
8.590 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
 • 60
  60
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона Dan John Continuity
Состав 97% ПАМУК 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67015987-08
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001721
8.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GM3YN15 WFKQ0 G1CA
7.693 МКД
Заштеда -30%
10.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50514605-260
27.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67020636-08
9.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
8.590 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1