Барај
%
×
Forever denim with replay
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 67060483-08
Šifra proizvođača: 67060483

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 40% ПОЛИЕСТЕР 45% ПАМУК 02% ВИСКОЗА 13% ВОЛНА ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67067126-06
4.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67057721-06
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67098274-08
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67037113-06
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67086331-06
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА G4GGN10 7074A A60P
13.752 МКД
Заштеда -20%
17.190 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА HB50511884 291
13.783 МКД
Заштеда -30%
19.690 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67084044-08
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67074073-08
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 8417371-38
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67054045-08
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА G4RGN04 9913Z G1CR
12.792 МКД
Заштеда -20%
15.990 МКД
Големина
38
40
42
44