Барај
%
×
Geox - step out in style
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
PARFOIS

ПАЛТО

Шифра на артикл: 215976_BG
3.790 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 20% ПОЛИЕСТЕР 80% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67037113-06
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67086331-06
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА G4GGN10 7074A A60P
17.190 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА HB50511884 291
19.690 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67084044-08
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67074073-08
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67054045-08
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
3.790 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1