Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 37010077-56
Šifra proizvođača: 37010077
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 53% Памук 38% Полиамид 09% Еластин Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50485716-001
31.990 МКД
Заштеда -20%
39.990 МКД
Големина
46
48
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50480317-001
24.390 МКД
Заштеда -20%
30.490 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50479623-404
27.590 МКД
Заштеда -20%
34.490 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50479557-021
35.990 МКД
Заштеда -20%
44.990 МКД
Големина
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50479521-001
30.390 МКД
Заштеда -20%
37.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50479507-041
24.390 МКД
Заштеда -20%
30.490 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50479491-001
27.590 МКД
Заштеда -20%
34.490 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50479402-131
15.190 МКД
Заштеда -20%
18.990 МКД
Големина
46
48
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50479369-404
30.390 МКД
Заштеда -20%
37.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001020
7.199 МКД
Заштеда -20%
8.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001011
6.699 МКД
Заштеда -20%
8.390 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58