Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 17097719-05
6.490 МКД
6.490 МКД
4.868 МКД
Заштеда: 1.622 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 45% Полиестер 30% Рециклирана волна 20% Волна 05% Акрил Постава: 100% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17035961-05
5.993 МКД
Заштеда -25%
7.990 МКД
Големина
XS
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17065927-05
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L