Барај
%
×
Geox - step out in style
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ARISTOTELI BITSIANI

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: 0211048-003
4.790 МКД
2.879 МКД
2.879 МКД
Заштеда: 1.911 МКД
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 52
  58
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 70%ТРЕВИРА 30%РАЈОН

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DJ001175
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ DJ000317
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ DJ000312
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Големина
130
100
105
110
115
120
125
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ DJ000300
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
790 МКД
Големина
40/41
42/43
44/45

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60