Барај
%
×
SUPERDRY - Сезонско намалување на најурбаниот бренд

Дополнителен попуст од -30% на веќе намалените цени.

ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 37050162-54
Šifra proizvođača: 37050162
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 64% Полиестер 32% Вискоза 04% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 0094528-10
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37004005-56
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37000055-56
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50472711-404
10.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1554922-11
2.790 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1554924-10
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ A5MAZ32-433
6.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37000572-56
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 1554921-11
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 37040786-56
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 50473680-404
11.490 МКД
Големина
46
48
50