Барај
ОБЕТКИ
GUESS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: UBE79144
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона GUESS Continuity
Состав Челик

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ UBE70104
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ UBE70037
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ UBE70117
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ UBE28043
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ UBE20056
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ UBE20006
1.690 МКД