Барај
%
×
Okaidi new collection
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 217402_SV
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY -20% SS24

Промоцијата важи само онлајн, се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 1% ЖЕЛЕЗО 10% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 89% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67027723-PL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67017715-PL
890 МКД
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1