Барај
%
×
Okaidi new collection
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
MANGO

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 67027727-PL
Šifra proizvođača: 67027727
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ЦИНК 03% МЕСИНГ 02% ЖЕЛЕЗО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219250_SV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215498_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 209328_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215581_SV
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 212013_SV
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 209322_SV
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217653_SV
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 209313_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215572_SV
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219241_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219107_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67027723-PL
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
2
1