Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
MANGO

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 47050192-PL
Šifra proizvođača: 47050192
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 70% Цинк 25% Стакло 05% Нерѓосувачки челик

Trenutno nema komentara