Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
WOMEN'SECRET

НЕСЕСЕР

Шифра на артикл: 4844612-38
1.690 МКД
1.183 МКД
1.065 МКД
Заштеда: 625 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 1
    1
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НЕСЕСЕР
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 55% Полиестер 45% Хартија

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara
1.690 МКД
1.183 МКД
1.065 МКД
Заштеда: 625 МКД
Извести ме за попуст
2
1