Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
МОКАСИНИ
DAN JOHN

МОКАСИНИ

Шифра на артикл: DJ001779
Isbn: XUNK33-0004-ANNGRIGIO CHIARO
5.790 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОКАСИНИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ HB50517277 271
11.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ RGMZ6H {C0001L}002
8.090 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ U45GSB00022-1018
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ U450WB00022-1018
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
5.790 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1