Барај
%
×
KIDS COLLECTION
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
HUGO

МОКАСИНИ

Шифра на артикл: HB50517277 271
0 МКД
11.890 МКД
9.512 МКД
Заштеда: 2.378 МКД
Извести ме за попуст

Попустот не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОКАСИНИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ DJ001779
5.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ THEM0EM01366-ACG
5.090 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ RGMZ6H {C0001L}002
8.090 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ U3548D00022-6029
8.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ U45GSB00022-1018
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ U450WB00022-1018
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
0 МКД
11.890 МКД
9.512 МКД
Заштеда: 2.378 МКД
Извести ме за попуст
2
1