Барај
%
×
Okaidi new collection
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
GEOX

МОКАСИНИ

Шифра на артикл: U450WB00022-1018
7.490 МКД
7.490 МКД
5.992 МКД
Заштеда: 1.498 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОКАСИНИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА70% КАН 30% ПУ ЧЕВЛИ ЗА СУВО ВРЕМЕ ИЗРАБОТКА ЛЕПЕНИ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ HB50517277 271
9.512 МКД
Заштеда -20%
11.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ 67054448-07
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ RGMZ6H {C0001L}002
6.472 МКД
Заштеда -20%
8.090 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ U45GSB00022-1018
5.992 МКД
Заштеда -20%
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
7.490 МКД
7.490 МКД
5.992 МКД
Заштеда: 1.498 МКД
Извести ме за попуст
2
1