Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
DAN JOHN

КОШУЛА

Шифра на артикл: DJ001014
Isbn: I22C11-1145-CUSVERDE
2.490 МКД
1.739 МКД
1.565 МКД
Заштеда: 925 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  38
 • S/M
  39
 • M
  40
 • M/L
  41
 • L
  42
 • L/XL
  43
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara
2.490 МКД
1.739 МКД
1.565 МКД
Заштеда: 925 МКД
Извести ме за попуст
2
1