Барај
%
×
Okaidi new collection
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
DAN JOHN

КОШУЛА

Шифра на артикл: DJ001756
Isbn: XUNC57-1121-YIWVERDE
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
BITSIANI & DAN JOHN SS24

Промоцијата се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 55% ЛЕН 45% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 0277475-25
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 1507735-29
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 0277477-22
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67096311-45
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67076312-43
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 0277473-22
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67080625-43
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ CKJ30J325172-LFU
7.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 50513661-373
6.792 МКД
Заштеда -15%
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 0947622-27
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67024449-43
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ RM4118 {74924}010
4.872 МКД
Заштеда -20%
6.090 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1