Барај
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
BOSS

КОШУЛА

Шифра на артикл: 50513661-373
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 55% ЛЕН 45% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 1507735-29
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 0277477-22
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67096311-45
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67076312-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 0277473-22
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ DJ001758
2.790 МКД
Големина
38
39
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ DJ001756
2.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67080625-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ CKJ30J325172-LFU
7.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 0947622-27
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67024449-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ RM4118 {74924}010
6.090 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1