Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
MANGO

КОШУЛА

Шифра на артикл: 37020129-50
Šifra proizvođača: 37020129
2.990 МКД
1.790 МКД
1.611 МКД
Заштеда: 1.379 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 96% Памук 04% Еластин

Trenutno nema komentara
2.990 МКД
1.790 МКД
1.611 МКД
Заштеда: 1.379 МКД
Извести ме за попуст
2
1