Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 200549_BL
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона Online Only FW
Состав ЛИЦЕ: 100%ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 2005491BL
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GW4RZ03 D5A30 F7XQ
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 208982_BL
476 МКД
Заштеда -60%
595 МКД
1.190 МКД