Барај
%
×
Geox - step out in style
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 2005491BL
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 217890_BL
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 2050532BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GW4RZ03 D5A30 F7XQ
2.790 МКД
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1