Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

КАПА
GUESS

КАПА

Шифра на артикл: GSS014012
Isbn: AW9251WOL01-BLA
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% Акрил 28% Полиестер 22% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 47040164-99
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 47010253-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 201616_BK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 201872_BK
1.390 МКД