Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 189706_BK
790 МКД
790 МКД
474 МКД
Заштеда: 316 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 100%Слама

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ K60K609807-BDS
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ K60K609712-BAX
3.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 37012512-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS013506
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 194335_BK
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 189561_BK
594 МКД
Заштеда -40%
990 МКД