Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
GUESS

КАПА

Шифра на артикл: GSS009604
Isbn: AW8616COT01-BWH
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% Хартија

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL007911
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 233064-6-59
1.590 МКД