Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
PARFOIS

ЈАКНА

Шифра на артикл: 218840_MI
3.790 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W4520TT3046-8022
11.053 МКД
Заштеда -30%
15.790 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W4520HT3053-1723
12.593 МКД
Заштеда -30%
17.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
3.790 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1