Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ЈАКНА
HUGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: HB50510930 464
0 МКД
16.390 МКД
11.473 МКД
Заштеда: 4.917 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67097124-56
1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W4520AT3077-4601
11.053 МКД
Заштеда -30%
15.790 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W4522ST3077-4601
11.053 МКД
Заштеда -30%
15.790 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ MS6L1WJ2380000-F49
8.673 МКД
Заштеда -30%
12.390 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
0 МКД
16.390 МКД
11.473 МКД
Заштеда: 4.917 МКД
Извести ме за попуст
2
1