Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
HUGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: HB50505415 010
0 МКД
22.990 МКД
22.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0956378-42
2.196 МКД
Заштеда -60%
2.745 МКД
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ001508
5.999 МКД
Заштеда -40%
9.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0956370-45
2.196 МКД
Заштеда -60%
2.745 МКД
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
0 МКД
22.990 МКД
22.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1