Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
CALVIN KLEIN

ЈАКНА

Шифра на артикл: J30J322560-BEH
23.490 МКД
14.094 МКД
12.685 МКД
Заштеда: 10.805 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиестер

Trenutno nema komentara
23.490 МКД
14.094 МКД
12.685 МКД
Заштеда: 10.805 МКД
Извести ме за попуст
2
1