М.ЈАКНА
М.ЈАКНА
М.ЈАКНА
М.ЈАКНА
М.ЈАКНА
М.ЈАКНА
М.ЈАКНА
М.ЈАКНА
М.ЈАКНА
М.ЈАКНА
SCOTCH&SODA

М.ЈАКНА

Шифра на артикл: 154690-0004
9.790 МКД
9.790 МКД
9.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""