Барај
%
×
Okaidi new collection
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
BOSS

ЈАКНА

Шифра на артикл: 50506028-404
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ SS175614-6865
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67044439-56
3.592 МКД
Заштеда -20%
4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ THDM0DM17982-C1G
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8381 {84878}498
9.513 МКД
Заштеда -30%
13.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8380 {84768}271
10.773 МКД
Заштеда -30%
15.390 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RM8377 {84880}498
10.773 МКД
Заштеда -30%
15.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ LVA7235-0000
5.243 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50511715-404
13.993 МКД
Заштеда -30%
19.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957603-10
2.994 МКД
Заштеда -40%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50505162-404
13.993 МКД
Заштеда -30%
19.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957606-10
3.294 МКД
Заштеда -40%
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 2837264-10
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL