Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DAN JOHN

ЈАКНА

Шифра на артикл: DJ000651
Isbn: E22B05-1703-HOJVERDE
4.590 МКД
4.590 МКД
3.443 МКД
Заштеда: 1.147 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011400A-D89
3.445 МКД
Заштеда -50%
6.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ000203
3.368 МКД
Заштеда -25%
4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2C9P-J74
6.999 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2CY7-BM2
5.997 МКД
Заштеда -70%
19.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 2836491-25
2.400 МКД
Заштеда -70%
7.999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL