Барај
ЈАКНА
CALVIN KLEIN

ЈАКНА

Шифра на артикл: J30J317533-LAS
12.690 МКД
12.690 МКД
8.883 МКД
Заштеда: 3.807 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2CY7-BM2
19.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5010825A-GAG
3.913 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS009574
9.093 МКД
Заштеда -30%
12.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL