Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
PARFOIS

ФУСТАН

Шифра на артикл: 194461_BN
1.990 МКД
995 МКД
995 МКД
Заштеда: 995 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Позадина: 6%Еластин, 94%Полиестер / Лице: 100%Полиестер

Trenutno nema komentara
1.990 МКД
995 МКД
995 МКД
Заштеда: 995 МКД
Извести ме за попуст
2
1