Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DESIGUAL

ФУСТАН

Шифра на артикл: DG24SWVF01-6000
0 МКД
10.490 МКД
8.392 МКД
Заштеда: 2.098 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 75% ВИСКОЗА 15% ПОЛИАМИД 10% ПОЛИЕСТЕР


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957300-54
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957548-31
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67085747-32
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957283-31
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67087132-35
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67047121-30
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
0 МКД
10.490 МКД
8.392 МКД
Заштеда: 2.098 МКД
Извести ме за попуст
2
1