Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS014080
Isbn: W2GK78Z2YJ2-JBLK
9.490 МКД
9.490 МКД
6.643 МКД
Заштеда: 2.847 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 89% Вискоза 10% Полиамид 1% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 50486549-001
13.290 МКД
Големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 201432_BK
1.883 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J219993-ACF
6.573 МКД
Заштеда -30%
9.390 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37079097-99
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37019085-99
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37079070-99
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37099100-99
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37039078-99
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL010299
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ W8011155A-02A
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ W8011150A-02A
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37059203-99
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L