Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS014064
Isbn: W2BK39Z2V42-G1FL
8.190 МКД
8.190 МКД
8.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 57% Полиамид 43% Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ A064340IGAL-5DQ
28.090 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ A067520HYZP-5DQ
44.090 МКД
Големина
XS
S
M