Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS009992
Isbn: W1YK33D46X7-ONWN
10.290 МКД
10.290 МКД
7.718 МКД
Заштеда: 2.572 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 98% Памук 2% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J217101-1BY
7.118 МКД
Заштеда -25%
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7952255-14
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ A042970PAUB-01
15.593 МКД
Заштеда -25%
20.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17084387-TC
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17092001-TN
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17010805-TM
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS010119
8.243 МКД
Заштеда -25%
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17080112-TM
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 34977-0002
4.493 МКД
Заштеда -25%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 33080595-TC
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 85793-0000
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 51000911-TM
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L