Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SCOTCH&SODA

ФУСТАН

Шифра на артикл: 161935-0220
5.990 МКД
3.590 МКД
3.590 МКД
Заштеда: 2.400 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS010185
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS010184
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 5549027-31
1.549 МКД
Заштеда -30%
2.219 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009878
5.490 МКД
Заштеда -40%
9.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009816
11.090 МКД
Заштеда -40%
18.490 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87007140-30
1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87095683-30
2.490 МКД
Заштеда -17%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7959281-30
999 МКД
Заштеда -50%
1.999 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87064018-30
1.190 МКД
Заштеда -40%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS009080
5.190 МКД
Заштеда -20%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87090526-31
1.490 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L