Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 8953716-10
999 МКД
1.599 МКД
959 МКД
Заштеда: 640 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Состав 95% Вискоза 05% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 161533-0002
10.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87005550-57
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW09934-C87
6.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87040551-56
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 161514-0002
10.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7953240-19
1.199 МКД
Заштеда -40%
1.999 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8953589-10
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7953100-19
1.434 МКД
Заштеда -40%
2.390 МКД
Големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21SWVF06-5000
6.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87090538-59
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 87050571-56
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L