Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MISS SIXTY

ФУСТАН

Шифра на артикл: MS6L1DJ4530000-F49
0 МКД
13.690 МКД
10.952 МКД
Заштеда: 2.738 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XXS
  XXS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПАМУК 100%

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 222231_NV
1.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77920371-69
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77090342-56
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GV4YK02 KCDH1 JBLK
3.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67018651-55
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957567-10
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957553-12
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67017121-57
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67066735-56
1.490 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67047139-56
1.790 МКД
Заштеда -28%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957546-13
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957246-10
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
0 МКД
13.690 МКД
10.952 МКД
Заштеда: 2.738 МКД
Извести ме за попуст
2
1