ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 57055924-05
Последно парче
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019
Состав 68%Акрил32%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67012511-83
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67040531-05
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67040531-74
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67012511-45
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67012511-05
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ RPL006143
7.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ RPL006007
5.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ RPL006005
5.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67030525-99
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 67040525-99
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1417509-43
1.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
string(0) ""
string(0) ""