Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
DESIGUAL

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: DG24SWJF16-2000
0 МКД
5.590 МКД
3.913 МКД
Заштеда: 1.677 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 80% ВИСКОЗА 20% ПОЛИАМИД


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 222693_BM
2.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ THDW0DW18117-YBH
4.893 МКД
Заштеда -30%
6.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DG24SWJF30-1001
3.843 МКД
Заштеда -30%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67095735-56
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 216466_BM
2.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1337671-97
1.494 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 216475_BM
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 217972_DM
2.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 218144_BM
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67064024-02
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1337668-97
1.494 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67030480-56
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
0 МКД
5.590 МКД
3.913 МКД
Заштеда: 1.677 МКД
Извести ме за попуст
2
1