Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
DESIGUAL

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: DG24SWJF33-1001
0 МКД
6.190 МКД
4.333 МКД
Заштеда: 1.857 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 72% ВИСКОЗА 28% ПОЛИЕСТЕР


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 218771_WT
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 222690_WT
2.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 221812_WT
2.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67047141-02
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67077128-01
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DG24SWJF46-1001
3.913 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67095735-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67095748-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67017142-02
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67015755-05
2.990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67045747-02
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67094033-05
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
0 МКД
6.190 МКД
4.333 МКД
Заштеда: 1.857 МКД
Извести ме за попуст
2
1