Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
PARFOIS

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 222690_WT
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW24 ЕСЕН ЗИМА 2024
Состав 40% ПОЛИЕСТЕР 60% РЕЦИКЛИРАН ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 77030381-05
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 218771_WT
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67047141-02
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67077128-01
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DG24SWJF46-1001
3.913 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DG24SWJF33-1001
4.333 МКД
Заштеда -30%
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67095735-05
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67095748-05
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67017142-02
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67015755-05
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67045747-02
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67094033-05
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1