Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 77005958-02
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 52%Вискоза28%Полиестер20%Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 77064399-28
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 77035944-09
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 77005928-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 77005928-76
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 77025943-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 77005958-36
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 77064399-01
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 77076314-70
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 77015949-88
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 77015947-99
2.490 МКД
Големина
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""