Барај
%
×
Geox - step out in style
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
SPRINGFIELD

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 1086236-53

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDW2012069A-8PV
5.590 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 67084063-06
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 67084045-07
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GW4RQ05 K9Z21 G9L9
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50508292 272
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RW3711M {21842}893
7.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 3277295-96
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL