Барај
%
×
Geox - step out in style
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
WOMEN'SECRET

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 3277295-96
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDW2012069A-8PV
5.590 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 67084063-06
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 67084045-07
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GW4RQ05 K9Z21 G9L9
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50508292 272
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RW3711M {21842}893
7.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1