Барај
%
×
Okaidi new collection
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
SUPER DRY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: SDW2012069A-8PV
0 МКД
5.590 МКД
3.913 МКД
Заштеда: 1.677 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  8
 • S
  10
 • M
  12
 • L
  14
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 48% ПОЛИЕСТЕР 47% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GV4GQ09 K8802 CNWT
3.423 МКД
Заштеда -30%
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 67084063-06
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 67084045-07
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GW4RQ05 K9Z21 G9L9
4.753 МКД
Заштеда -30%
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50508292 272
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RW3711M {21842}893
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
0 МКД
5.590 МКД
3.913 МКД
Заштеда: 1.677 МКД
Извести ме за попуст
2
1